?

Log in

No account? Create an account

Ігор Славгородський

якщо не ми, то хто?

Previous Entry Share Next Entry
Єнакієве. Перший намет ВО "Свобода"
slavik9192
Сьогодні, 5-го листопада, на батьківщині Януковича було вперше піднято прапор "Свободи". Повідомлення до єнакієвької міськради про встановлення агітаційного намету ВО "Свобода" подав місцевий прихильник партії. В самому центрі міста біля готелю "Мир", поруч з центральним ринком та будівлею міськради, навпроти церкви, відновленої відомим (або, навпаки, - маловідомим))) нардепом з ПР замайоріли кольори "Свободи".

 

Для нас, горлівчан. робота в наметі звична. Але для Єнакієвого намет націоналістів став справжнім шоком. В доброму значенні цього слова.:)).

  
 

Як для першого намету в рідному місті  "гаранта", то зовсім даже непогано попрацювали. Мешканці залюбки брали партійну пресу, дружньо лаяли владу і свого земляка президента...

 
 
 

За три години роздали майже 4 тисячи примірників газети, познайомились з кількома прихильниками. Дехто, навіть, виявив бажання вступити до лав партії (в Єнакієвому ще немає партійців). Ще трохи попрацюємо з прихильниками, придивимось до них. і можна буде розбудовувати в Єнакієвому свободівський осередок.
Я задоволений сьогоднішним заходом. Все пройшло чудово.

 

І, до речі, жодного образливого слова від єнакієвців  на нашу адресу :))

  • 1
(Deleted comment)
Мої вітання!!! :)

Здивований. Вiтаю!

Віталік підтвердить, він теж там був)). Дякую. Ден

(Deleted comment)

Re: Слава Україні!

Героям Слава! Чому б і ні? )))

Смерть ворогам!

Відео викладе (сподіваюсь, що скоро) блогер belovol_zol . Він був з нами і розпитував єнакієвців про їх ставлення до земляка. Підготує матеріал і викладе у себе.

Слава Героям!

Приємна новина! Молодці!

Re: Слава Героям!

дякую))

який жах, що в 20 років незалежності поставити намет проукраїнської партії в райцентрі однієї з частин України - це вже подвиг... Але, що робити, є те, що є. Натхненної вам боротьби!:)

так, ваша правда. Мене це теж дивує. Але, як казав "класик", маємоте, що маємо

Браво!!! Слава Україні!!!

Героям Слава! Дякую

круто! молодці!так тримать

  • 1